Gdzie dostanę kredyt konsolidacyjny online na dochody z zagranicy

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie dostanę kredyt konsolidacyjny online na dochody z zagranicy

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  ola wałcz 8 months, 1 week ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

ela racibórz

Czy wiecie może które banki akceptują dochody z zagranicy i jakie polskie banki honorują zarobki zagraniczne bo nie wiem jak to wygląda czy można wziąć kredyt za granicą mając zła historie kredytową w Polsce. Naprawdę bardzo jest mi już teraz potrzebna pomoc dla mocno zadłużonych i szukam w jakim banku dostanę kredyt bez zdolności kredytowej w Polsce. Rozważam także takie opcje jak na przykład sprawdzony przez użytkowników form kredyty od prywatnych inwestorów bez przedpłat i może znajdę dzięki wam kogoś kto pomaga wyjść z długów. Przepraszam że pisze tutaj tyle postów i mam nadzieję, że admini mi ich nie pokasują ale nie mam innego wyjścia i będę szukać pomocy aż do skutku. Bardzo interesują mnie wasze porady i opinie na temat kredytów konsolidacyjnych dla kogoś kto pracuje za granicą i tam wykazuje dochody, ale za to nie wykazuje dochodów w Polsce. Mąż pracuje w Skandynawii i może uda się wziąć nam pożyczkę albo tutaj w Polsce albo za granicą. Pomóżcie mi znaleźć najlepsza ofertę na konsolidację pożyczek i chwilówek do osób pracujących za granicą.

ola wałcz

Dochody z zagranicy to chyba jest coś ok dla banku, ale złej historii kredytowej w BIK to nie przeskoczysz u nas na 100%. Nie wiem czy za granicą banki sprawdzają polski bik i sama chętnie się tego dowiem 🙂 Niech mąż idzie do banku tam gdzie pracuje i się przekonasz bo nie ma co pytac o takie rzeczy na forum. Wydaje mi się, że banki za granica nie powinny sprawdzac czy ma się zły bik w Polsce chociaz z drugiej strony pamiętajmy o tym, że banki w Polsce to najczęściej oddziały zagranicznych chwilówek więc to nie problem miec dostęp do tych samych baz danych dłużników. Kredyt zagraniczny bez sprawdzania w bazie bik wydaje mi się realny do wzięcia.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.