Gdzie dostanę pożyczke jeśli mam komornika

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie dostanę pożyczke jeśli mam komornika

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  kamil szczecinek 8 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

darek zielona góra

Mam taki problem, że nie dałem rady spłacić na czas pożyczki za telewizor plazmowy i oczywiście bank podał mnie do sądu potem zapadł wyrok i sprawa została przekazana do komornika i na koniec z niespłaconych 500 zł zrobiło mi się 1500 bo wiadomo koszty rozprawy i teraz jeszcze opłaty komornicze. Musze gdzies szybko pożyczyć na jakieś przyjazne raty ok 2 tys. zł żeby wszystko pospłacać i potem na spokojnie co miesiąc regulowac na bieżąco raty. Pomóżcie i piszcie gdzie dostane pozyczke bez sprawdzania baz dłużników. Wiecie przecież że żaden komornik nie odpuści wcześniej czy później będe musiał wszystko spłacić a grożą mi jeszcze dodatkowe koszty za zwłokę. Jakie polecacie najnowsze chwilówki bez baz dla osób które mają komornika bo ja nie mam pojęcia czy można wziąć kredyt lub pożyczkę mając komorników i zajęte konto w banku. Nie szukam chwilówki przez internet bo to sa za drogie rozwiązania i kompletnie nie opłaca się brac szybko gotówki online. Kasa jest mi potrzebna naprawde pilnie i musze mieć ją do ręki na już.

ola wałcz

wiesz, komornik to przecież jeszcze nie koniec świata. Jeśli to świeża sprawa i ten komu zalegasz pieniądze nie zgłosił Cie do krd to nie powinno być problemu z pożyczkami. Jeśłi chcesz gotówkę większą niż kilkaset zł i na dłużej niż 30 dni to polecam hapipozyczki – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/duze-pozyczki-pozabankowe-z-odbiorem-na-poczcie-hapipozyczki-pl/
    koszta u nich nie sa takie tragiczne jak przy typowych chwilówkach
    Sprawdź tez ekassa http://www.grosznet.pl/informacje-o-produktach-bankowych/ekassa-com-duza-chwilowka-na-dluzej-niz-30-dni-z-ratami-tygodniowymi/ – tutaj proponują większe pożyczki z ratami tygodniowymi więc tez możesz spróbowac zawnioskować

• This reply was modified 9 months, 2 weeks ago by  admin1.

kamil szczecinek

Musze gdzieś znaleźć pilnie kredyt na spłatę chwilówek pętla. Nie mam juz sił chodzić po bankach i instytucjach pozabankowych i dlatego pisze na różnych forach szukając pomocy. Powiedzcie i proszę gdzie pożyczyć pieniądze jak jestem zadłużona w Bik i innych instytucjach parabankach. Wiem, że są takie specjalne pożyczki z komornikiem w domu klienta. Nie wiem jeszcze jakie chwilówki dają najwięcej i najtaniej gotówkę a najlepiej niech to będą chwilówki które dają pieniądze od razu bez sprawdzania historii kredytowej bez bik bez przelewania grosza. Jestem w kropce i chcę skończyć z długami dlatego jak nie znajdę takie kredytu konsolidacyjnego to nie wiem co będzie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.