Gdzie dostanę pożyczkę przekazem pocztowym

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie dostanę pożyczkę przekazem pocztowym

This topic contains 3 replies, has 1 voice, and was last updated by  ola wałcz 4 months, 2 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Joanna Lubliniec

zdecydowana większośc, a nawet chyba wszystkie opisywane tutaj pożyczki pozabankowe i chwilówki przez internet to są takie żeby dostać pieniądze to trzeba przelać 1 grosz na ich konto i oni potem na to samo konto przelewają przyznaną kwotę pożyczki. Tylko że ja nie mogę dostać gotówki na rachunek bo nie chcę żeby mój mąż wiedział o pożyczce bo to moja sprawa na co ją potrzebuję. Czy znacie jakieś i czy są w ogóle w Polsce pożyczki lub chwilówki dostarczane do klienta przez przekazy pocztowe i do odebrania w okienku pocztowym? Chcę tak naprawdę zrobić mężowi niespodziankę i zabrać go do hotelu z okazji naszej rocznicy ślubu i nie dam rady takiego wydatku udźwignąć tak na raz. Jak wezmę pożyczkę na 3 miesiące to dam to radę spłacić tak że nikt w domu się nie zorientuje że musiałam gdzieś pożyczać pieniądze za pomocą internetu od firmy pozabankowej. Nie lubię pożyczać kasy od kogoś i sama też mam zasadę żeby nikomu nie pożyczać, ale tym razem to wyjątkowa sytuacja i bardzo mi zależy na tym żebyśmy razem wyjechali i spędzili weekend z daleka od wszystkiego tylko we dwoje nad morzem…

ola wałcz

był już chyba dzisiaj taki temat i raz doradziłam to i drugi raz doradzę 🙂 zobacz a tak naprawde od razu wyślij wniosek do hapipozyczki bo oni reklamują swoje usługi pożyczkowe włąśnie że także mogą przysłać pieniądze poprzez pocztę polską. To dość nowe pożyczki pozabankowe i dają chwilówki przekazem pocztowym ale pewnie i tak ostro weryfikują klientów zanim komuś przyznają gotówkę. Zobacz tutaj o nich trochę jest napisane http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/duze-pozyczki-pozabankowe-z-odbiorem-na-poczcie-hapipozyczki-pl/
    a jak uda Ci się tam wziąć gotówkę to napisz jak poszło i jakie warunki i ogólnie Twoje wrażenia i opinie o współpracy z tą firmą

ela racibórz

To znowu ja i ciągle się pytam czy ktoś udziela pożyczek osobom wpisanym w bazy bo usilnie szukam pożyczki z komornikiem z wypłatą na poczcie przekazem lub przez listonosza to akurat jest mi obojętne. Kto da pożyczkę z komornikiem, ale nie chcę już żadnych opcji takich jak chwilówki bez bik bez przelewania grosza gotówka do ręki bo jest mi potrzebna większa kwota pieniędzy, a wiadomo, że chwilówki są to małe sumy i w dodatku bardzo duże mają koszty. Chwilówka bez sprawdzania w rejestrach mogła by tez być, ale jest są duże kwoty na dłuższy okres niż 30 dni, ja jestem w stanie spłacić wszystko w 12 miesięcy. Minimalnie potrzebuję teraz ok 9 tys. zł.

ola wałcz

weź jeszcze zobacz takie coś jak takto finanse. Tam pożyczają od 500 zł do 10 tys. zł i od pół roku do 3 lat. Raty nie są takie tragiczne z tego co widzę bo rrsoo można uzyskać na poziomie 90% więc na tle konkurencji wygląda to przyzwoicie. Można tam dostac kasę albo przelewem na swoje konto albo można iśc na pocztę i odebrać w okienku. Tylko jak zwykle apeluję o rozwagę i jak nie musimy pozyczać w instytucjach pozabankowych to nie pożyczajmy. Pamiętajmy, że wszystkie pożyczki pozabankowe nie sa tanie i mają naprawdę duże realne odsetki koszty i inne opłaty poboczne.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.