Gdzie wziąć dużą pożyczkę jak jest się w bik

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie wziąć dużą pożyczkę jak jest się w bik

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  ela racibórz 6 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

joanna lubliniec

Jestem jeszcze wpisana do biku i do banku nie mam po co chodzić po pożyczki. CO prawda nie jestem juz zadłuzona w banku ale musi minąc 5 lat żeby mi te stare długi wypisali. Potrzebuję dużą pożyczkę tak nawet ok 15 tys. zł ale w firmie pozabankowej która nie sprawdza bik i jakiś innych baz danych dłużników przez które banki nie dają kredytów. Czy jest jakas duża pożyczka przez internet, ale nie chwilówka bo sa za drogie tylko jakaś może na raty tygodniowe lub miesięczne żeby było łatwo spłacać i nie było dużych odsetek. Gdzie dostanę pożyczkę na maksymalnie 24 miesiące bez zaświadczeń o zarobkach dla osób wpisanych i ze złą historia kredytową w bikach. Robimy remont mieszkania i juz widzę, że zabraknie nam kilkanaście tysięcy żeby wszystko ładnie zrobić na gotowo. Mąż pracuje w Norwegii i damy rade spłacić pozyczkę, ale mamy jeszcze trochę innych wydatków więc tak na jeden raz nie uzbieramy pieniędzy na ukończenie remontu ze wszystkim.

ola wałcz

w ekassa dość ciekawe promocje sa ostatnio i 9 tys na naprawde niskie opłaty można dostać. Więcej tez chyba tam pozyczą i nie widze żeby pisali coś o sprawdzaniu bik. Wysłanie wniosku to kilka minut i się szybko przekonasz czy dadza jakąs gotówkę i na jakich warunkach bez weryfikacji rejestrów bankowych bik. Tutaj jest temat o ekassa i może będa już jakies opinie klientów o nich – http://www.grosznet.pl/forums/topic/opinie-o-ekassa-com-chwilowki-na-raty-tygodniowe/

ela racibórz

Czy jest tutaj osoba która jest w stanie załatwić kredyt zły bik dla kogoś kto jest zadłużony po uszy i nie może wziąć już żadnej pożyczki w banku i nie chcą także dać kredytu w pożyczkach pozabankowych. Naprawdę mam ogromne problemy finansowe i szukam pilnie pomocy żeby mnie nie zlicytował komornik. Pilnie potrzebny ktoś kto pomaga załatwić kredyt bez sprawdzania w bazach bik i krd.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.