Jakie firmy udzielają pożyczek bez bik i innych baz

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Jakie firmy udzielają pożyczek bez bik i innych baz

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by   8 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

marek ostróda

Cały czas szukam kolejnych i najnowszych pozyczek bez banku z opcją bez sprawdzania baz bik. Na pewno sa jeszcze jakieś firmy pozabankowe udzielające pożyczek lub chwilówek które nie sprawdzają w bazach bik i krd. Mam jeszcze 3 lata złe wpisy w bik i nie da się nic z tym zrobić dopóki nie minie okres 5 lat od momentu spłacenia moich wszystkich zaległości. Tak właśnie działa bik więc uważajcie i spłacajcie wszystkie swoje pozyczki regularnie i w terminie bo jak się tam pojawią złe wpisy to dopiero od momentu wyczyszczenia długów zaczyna sie odliczac 5 lat i po tym okresie znikają złe wpisy. mi teraz została tylko jakas firma pozabankowa ale sam jeszcze nie wiem jaka. szukam dobrej firmy pozabankowej od udzielania pożyczek bez weryfikacji baz bik

mirek leżajsk

no tutaj to cięzki temat bo dzisiaj każda instytucja finansowa czy to bank czy pozyczki pozabankowe przez internet czyli popularne chwilówki sprawdzają co sie tylko da i na 100% badają takie bazy bankowe jak bik czy rejestry dłużników krd. Ostatnio pojawiła sie taka firma lub w zasadzie strona internetowa freezl i to wygląda jak każda inna chwilówka jednak oni piszą że dają pożyczki bez sprawdzania baz bik. z tego co wstępnie udało mi się ustalić to oni pozyczek nie udzielają i sa tylko takim pośrednikiem, który spróbuje wynaleźć dla swojego klienta najlepsza a właściwie jakąkolwiek pożyczkę jeśli jest to ktos kto ze względu na zły bik nie może dostac pożyczki lub chwilówki gdzies tam samemu.

ela racibórz

Kochani piszcie gdzie dostanę pożyczkę bez sprawdzania baz najlepiej taką z komornikiem w domu klienta. Nie będe ukrywać i owijac w bawełnę i od razu sie przyznam, że mam komornika chce pozyczke. Pisałam juz tu gdzies wcześniej i jeszcze nei udało mi się znaleźć czegoś konkretnego więc dlatego pozwoliłam sobie zadac te same pytania w innych tematach. Potrzebuję szybko chwilowke z bazami bo nie mam innego wyjścia żeby wyjść z problemów finansowych raz na zawsze.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.