Jestem w pętli chwilówek i nie wiem jak wyjść z długów

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Jestem w pętli chwilówek i nie wiem jak wyjść z długów

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  monika zamość 6 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

paula gliwice

Potrzebuję pilnie pomocy bo wpadłam w pętlę chwilówek i nie potrafię sobie z tym sama poradzić. Czy jest mozliwa jakaś konsolidacja chwilówek przez internet bez sprawdzania w bazach bik i krd bo przez to że przestałam spłacać chwilówki mam już złe wpisy w tych rejestrach. Kto mi udzieli pożyczki i zrobi konsolidację wszystkich starych chwilówek żebym miała jedną ratę i dała radę ją spłacac co miesiąc najlepiej żeby to była pożyczka na 2 lata z ratą nie więcej niż 200 zł to dam radę i w końcu wyjdę z długów i więcej nie będę brałą tych cholernych chwilówek na nic.

patrycja kurzelów

musisz poszukac takich chwilówek które są na dłuższy okres niż 30 dni i można je spłacac np na raty tygodniowe lub co miesiąc. tak na 2 lata to może cięzko znaleźc coś konkretnego ale na kilka miesięcy będzie chyba łatwiej. zobacz tutaj jest juz taki temat dla osób które sa w pętli chwilówek i chca wyjść wreszcie z długów http://www.grosznet.pl/nowosci/znajdz-chwilowki-online-na-raty-tygodniowe-miesieczne-bez-zaswiadczen/
    uważaj tylko nie bierz nic więcej gotówki ponad to co rzeczywiście jest CI potrzebne żeby spłacić długi i wyjść z pętli chwilówek. Żeby się nie okazało że kolejna pożyczka to tylko pozorna pomoc w wyjściu z pętli pożyczek i kolejne zadłużenie się na jeszcze większa kwote pieniędzy

monika zamość

Kto udziela pożyczek bez niczego i pomaga wyjść z pętli chwilówkowej żeby pozbyć się zadłużenia raz na zawsze. Może gdzieś jest jakaś uczciwa pożyczka prywatna jeżeli się ma komornika i jest zadłużonym po uszy u chwilówek? Może znacie tez kto w zamościu pożyczy pieniądze bez żadnego sprawdzania większą kwotę żeby można ją było przeznaczyć na konsolidację chwilówek, których nie spłacam i nie mam pojęcia skąd jeszcze można wziąć pożyczkę na spłacenie długów. Byłam głupia i pozwoliłam żeby mąż narobił długów i teraz ich nie spłaca i jak zwykle wszystko teraz jest na mojej głowie, a ja nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.