Mam złą historię kredytową a potrzebuje gotowki

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Mam złą historię kredytową a potrzebuje gotowki

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  michał sosnowiec 8 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

artur bydgoszcz

Przez własną głupotę zostałem 3 lata temu wpisana do bik za to że się spóźniłem parę razy powaznie ze spłatą raty za kredyt i teraz przez to pokutuję gdy pilnie jest mi potrzebna jakaś gotówka. Nie dość że mam złą historię kredytową i nie wiem gdzie teraz dostanę pozyczke lub kredyt to jeszcze wpisano mnie do jakiegoś rejestru krd a to jest baza dłużników i już teraz nawet pożyczki pozabankowe odmawiają mi pieniędzy online. Potrzebna jest mi pilnie gotówka żeby zapłacić już teraz za obóz sportowy dla córki przedpłate 500 zł żeby zaklepać dziecku chociaż część wakacji zajęciami jakie lubi. Czy można dostac pożyczkę mając złe wpisy w bik bo ja właśnie nie mam czystej historii kredytowej i szukam gdzie jeszcze można pożyczyc pieniądze szybko i bez sprawdzania baz dłużników. Musze mieć te pieniądze maksymalnie za kilka dni i nie chce żeby się żona dowiedziała więc najlepiej jakby to była jakas pożyczka na ręki lub z odbiorem na poczcie. Nie chcę na konto bo mamy wspólny rachnek bankowy z żoną i od razu zobaczy że wziąłem jakąś pożyczkę.

ola wałcz

już kilka razy tutaj doradzałam, ale ciężko znaleźć opinie czy ktoś zrobił to co pisałąm i czy udało się komuś znaleźc pożyczkę bez sprawdzania bik. Wejdź na stronę freezl i załóż konto i wyślij wniosek a oni ten wniosek roześlą po innych serwisach i firmach pozabankowych i może uda im się znaleźć dla Ciebie pieniądze 🙂

michał sosnowiec

Kto mi poleci dobre i pewne chwilówkí weekendowe bez przelewu grosza bez baz dla osób z problemami finansowymi. Zależy mi na tym żeby znaleźć, które firmy naprawdę pożyczają pieniądze na spąatę komornika bo zaczymam mieć z nim problem. Nie widze innego wyjścia jak jakaś duża chwilówka od ręki bez baz dla każdego. Może polecicie tez jakieś łatwe do wzięcia pożyczki z komornikiem w domu klienta. Sam tam zadzwonię jeśli dostanę namiary kontakt lub numer telefonu. Naprawdę jest mi niezbędna w tym momencie chwilówka od razu odpowiedź. Wiem, że ciągle pojawiają się różne najnowsze pożyczki 24h chwilówki 18lat bez weryfikacji konta. Jakie jeszcze znacie chwilówki bez bik i krd przez internet. Zróbmy w końcu taki ranking gdzie będą wszystkie zebrane w jednym miejscu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.