Opinie o Mogo.pl – pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Opinie o Mogo.pl – pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  darek szczecin 1 month, 4 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

admin1
    Keymaster

Modo.pl to pożyczki pozabankowe udzielane zarówno pod zastaw samochodu jak i na na zakup używanego samochodu. Najważniejsze w tej ofercie jest brak sprawdzania w bazach danych bankowych BIK oraz w bazie dłużników KRD. Tutaj zabezpieczeniem jest auto i można otrzymać gotówkę pod jego zastaw maksymalnie do 85% jego rynkowej wartości. W Modo.pl bez sprawdzania bik i krd pod zastaw auta można wnioskować o pożyczkę w kwocie od 2,5 tys. do 35 tys. zł. Spłatę takiego zobowiązania można rozłożyć na co miesięczne raty w ilości od 6 do 45. Przykładowa rata za pożyczkę w wysokości 35 tys. zł na 45 miesięcy będzie wynosiła 1374 zł. Ważne także jest to, że pomimo zastawienia naszego samochodu w dalszym ciągu możemy nim jeździć i jeśli regularnie będziemy płacić raty to nikt nie przeszkodzi nam w korzystaniu z auta.

Aby móc wnioskować online o pożyczkę w Mogo pod zastaw swojego auta, musisz spełniac poniższe wymagania:

· Mieć ukończone 21 lat
    · Być właścicielem samochodu wskazanego jako zastaw pożyczki
    · Posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty
    · Posiadać aktywny rachunek bankowy w banku na terenie Polski

Piszcie opinie jakie macie o Mogo.pl jeśli mieliście z nimi jakąkolwiek styczność.

ola wałcz

pożyczasz 35 tys i po niecałych 4 latach oddajesz prawie 62 tys… no kurcze nie wiem jakbym musiała być tempa żeby brac taką pozyczkę 🙂 przecież jak damy za auto np 35 tys to po 3 latach mamy jeszcze więcej do spłacenia niż ono jest warte. 100 procent kosztów przy pożyczce pod zastaw samochodu to tak naprawdę tego samochodu nie musi być :0 to tylko taki pic na wodę i pewnie bez samochodu też by pożyczyli pieniądze na takich samych warunkach

darek szczecin

kosmos :0 w banku pożyczyłem na 3 lata 23 tys. na peugeota i po tych 3 latach suma sumarum oddam 28 tys więc tylko 5 tys. więcej. Ja rozumiem, że bik jest tym co nie pozwoli wziąc komus kredytu na samochód w banku, ale pozyczki pozabankowe to przegięcie pały. Ten mój kredyt to tez jest kredyt pod zastaw aut na które go wziąłem i na 5 tys. kosztów przez 3 lata to ja się godzę ale na prawie 100% to nie upadłem na głowę żeby kiedykolwiek cos takiego podpisywać.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.