Pożyczka bez bik i krd na wyjazd do pracy za granice

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Pożyczka bez bik i krd na wyjazd do pracy za granice

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  ela racibórz 6 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

piotr radom

Mam załatwioną pracę za granicą w Niemczech lub w Holandii i moge jechać w każdej chwili ale nie mam kasy na pierwszy miesiąc i na dojazd. Jak najszybciej potrzebuję pożyczki w kwocie 3 tys. zł na maksymalnie 2 miesiącei wolę oddać od razu całość a nie w ratach bo po drugiej wypłacie będę już mógł spłacić wszystkie tego typu zaległości. Nie dostanę pożyczki w banku bo mam zły bik i jestem wpisany w bazie dla zadłużonych krd. Mam też wzięte ze 2 chwilówki i spóźniam się ze spłatą dlatego zdecydowałem się na wyjazd do Niemiec żeby zarobić na długi i się jakoś w końcu odkuć i stanąć na nogi. Nie wiem czy da się gdzieś dostac taką pożyczkę lub chwilówkę bez zaświadczeń i tylko na to że mam już pracę za granicą ale szukam i mam nadzieję, że ktoś tutaj pomoże mi znaleźć i pomóc w kłopocie. Wiem że to duży problem ale pewnie są tutaj bardziej zadłużeni i jakoś udaje im się wyjśc z długów.

ola wałcz

jesli chodzi o sprawdzanie bik to pojawiły się ostatnio jakieś oferty na chwilówki przez internet ale takie co nie sprawdzają baz danych i rejestrów krd to chyba nie widziałam. O ile bik to jest baza bankowa i tam czasem złe wpisy nie są tak straszne pomimo że dla banków odcina to droge udzielenia pożyczki to krd jest to rejestr dłużników czyli osób, które pożyczają i poi prostu nie spłacają pożyczek. Cięzko jest żeby ktoś dał CI gotówkę i sfinansował Twój wyjazd za granicę do pracy i ryzykował że nie oddasz skoro już gdzieś kiedyś czegoś komuś nie oddałeś …
    Zobacz do freezl http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/chwilowki-przez-internet-bez-bik-cala-dobe-na-wiecej-niz-30-dni-freezl-pl/ oni za Ciebie powysyłają wnioski i może uda im się gdzieś znaleźć dla Ciebie pożyczkę

ela racibórz

Szukam chwilówki bez sprawdzania historii kredytowej i może ktoś zna takie które można brac na dochody z zagranicy. Mam męża pracującego w Norwegii i ma tam legalną prace i umowę stałą tylko mamy złą historię kredytową i cięzko jest przez to dostac kredyt lub nawet pozyczkę pozabankową. Jakie polecacie rozwiązania dla tych co pracują za granicą i chcą w Polsce wziąć chwilówkę lub pożyczki pozabankowe dla zadłużonych i wpisanych do bik. Wiem, że zła historia kredytowa to jest duży problem i mam plan jak wyczyścić swój bik jednak bez dużej pożyczki nie dam rady tego zrobić.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.