Gdzie dostanę pożyczki na 500+ z dowozem do domu

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie dostanę pożyczki na 500+ z dowozem do domu

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  michał sosnowiec 8 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

karolina skierniewice

nie mam pracy i raczej nie zalegam nigdzie z jakimiś ratami czy płatnościami ale bank nie chce mi dac kredytu samochodowego na volvo v50 i szukam innego rozwiązania może jakies pozyczki pozabankowe, które dadzą mi pieniądze na to że pobieram 500 plus na trójkę moich dzieci czyli 1500 zł. Mój konkubent dobrze zarabia ale nie chce brać żadnej pożyczki na siebie więc postanowilismy że poszukamy na mnie dobrego kredytu w firmie pozabankowej jesli bank nam odmówi. Podobno mam złą historię kredytową i przez ten zły bik właśnie sa problemy. Dlatego nie wiem nawet czy jest gdzies pożyczka w parabanku bez sprawdzania baz danych dłużników w bik i własnie pod świadczenie + 500. Pomócie bo nam bardzo jest potrzebne takie auto żeby dzieciaki wozić do przedszkola i szkoły i na zajęcia pozalekcyjne. acha musi to być pozyczka pozabankowa z dowozem do domu klienta

ola wałcz

bez przesady … chciałam napisac , że głupota ludzka nie zna granic ale nie napisze. Jeśli juz to liczy się zdolność kredytowa i nie ma znaczenia czy to od Państwa kasa czy zarobiona. Skoro po chamsku bierzesz 1500 na trójkę dzieci to dokładnie wiesz, że masz niskie dochody i Twoja średnia jest na tyle niska, że przysługuje ci + 500 na każde dziecko. Więc tym bardziej nie masz najmniejszej zdolności kredytowej bo jak byś ją miała to by ci zabrali 500 i tylko tysiaka na dwójkę dzieci bys dostała.
    p.s. szczyt bezczelności i głupoty …

michał sosnowiec

Witam forumowiczów i proszę o pomoc. Potrzebuję naprawdę pilnej pożyczki do domu z dowozem nawet 2 tys zł. Jakie macie pomysły i doświadczenia gdzie wziąć pożyczkę mając długi bo nie chcą mi dać chwilówki przez internet jak odwiedzam te wszystkie znane i popularne serwisy pozabankowe. Ja mam dość nie typową sytuację i czasem się zdarza że potrzebna mi kasa w postaci chwilówki nawet od 5 lub 6 rano. Dlatego jak znacie sprawdzone i pewne chwilówki 24h na dobę to piszcie tutaj wasze opinie bo przecież po to jest forum 🙂 Wiem, że nie jest łatwo ale na pewno są gdzieś prawdziwe pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz dłużników. Tylko ja nie wiem gdzie i czy uda mi się taką dostać.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.