Szukam pożyczki dla zadłużonych z komornikiem z wypłatą na poczcie

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Szukam pożyczki dla zadłużonych z komornikiem z wypłatą na poczcie

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  monika zamość 8 months, 1 week ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

patrycja białogard

Poszukuję dobrej pożyczki pozabankowej dla ludzi z dużymi długami mających na karku komornika i zajęte konto bankowe tak żeby gotówkę odebrać na poczcie lub kurierem. Nie mogę sobie pozwolić na przelew pieniędzy na moje konto bo od razu wszystko zgranie komornik bo ma na to nakaz sądowy. Wystarczy mi pożyczka 5 tys. zł na rok najlepiej na raty co miesiąc i na jak najmniejszy procent bo nie chce płacić jakiś wielkich odsetek i wkopać się z deszczu pod rynnę w jakieś kolejne bango na które sie dałam parę miesięcy namówic i teraz musze spłacać. Już wiem, że dokładnie trzeba czytac umowy i zanim się podpisze 3 razy wszystko dokładnie przemyslec. Piszcie gdzie może znajdę i dostanę pożyczkę dla osoby zadłuzonej po uszy u komornika i żeby wypłacić pieniądze przekazem pocztowym.

dominika toruń

Ja także od jakiegos czasu szukam pilnie pożyczki na spłatę długu i może znacie jakieś uczciwe pożyczki pozabankowe z obsługą w domu klienta lub chwilówki z umową o pożyczkę przez kuriera. Przecież co trochę pojawiają się różne najnowsze chwilówki bez sprawdzania baz które wysyłane sa przekazem pocztowym, kurierem lub za pośrednictwem agenta kredytowego, który przywozi pieniądze bezpośrednio do domu klienta. Mam dość skomplikowaną sytuację i nie mogę dostac gotówki na mój rachunek bankowy tylko musze mieć pieniądze prosto do ręki żeby nie stracić z tego ani złotówki i wszystko wydać na to na co mi sa potrzebne.

monika zamość

Kto mi doradzi na forum skąd wziąć pieniądze na długi bo popadłam w poważne tarapaty i nie mogę spłacić moich chwilówek i mam duże problemy finansowe. Czy wiecie gdzie dostać pożyczkę bez sprawdzania baz tak jak to robią wszystkie polskie banki. Może są jeszcze jakieś mało znane chwilówki dla zadłużonych które dają każdemu pożyczki bez sprawdzania w rejestrze dlużników i szybko wypłacają pieniądze albo poprzez kuriera z dojazdem do klienta lub przekazem pocztowym. Chodzi mi o to jakie znacie chwilówki które dają bikowcom gotówkę od ręki szybko w pilnej potrzebie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.