Szukam uczciwe pożyczki pozabankowe

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Szukam uczciwe pożyczki pozabankowe

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  ula bydgoszcz 8 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Pawełek Toruń

Jaka firma według was ma dobre i uczciwe warunki na pożyczki pozabankowe ?
    Według banków nie mam zdolności kredytowej. Mam pracę na umowę, ale nie chcą mi pożyczyć 5000 zł.

ola wałcz

oj to temat rzeka 🙂 jeśli chcesz szybko kase tak ok 2 tys na krótko to wymiata wszystkich kredito24. Jak na dłużej i większa kwotę to zajrzyj na hapipozyczki lub ekassa. Dzisiaj oferty pozyczek pozabankowych przez internet sa naprawde zbliżone i raczej nikt już tutaj nie kombinuje i nie oszukuje klientów. Wystarczy zawsze dokładnie przeczytać umowe i warunki udzielonej pożyczki 🙂

ula bydgoszcz

Podjęłam w końcu decyzję , że chcę wrócić do Polski man długi skąd wziąć pieniądze? Sprawdziłam już chyba znane wszystkie firmy udzielające pożyczek pozabankowych i nie znalazłem takiej gdzie jest chwilówka dla wszystkich ludzi. Napiszcie mi pilnie proszę gdzie dostanę pożyczkę bez sprawdzania baz przez internet. Wiecie może też, które polskie banki honorują zarobki zagraniczne , a jeśli nie banki to może parabanki lub inne pożyczki pozabankowe mało popularne i mniej znane? Nie mam już siły ganiać po biurach bo już każdy bank odmówił mi pożyczki więc może uda mi się tutaj na forum znaleźć jakąś konkretną pomoc dla zadłużonych z komornikiem.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.