Ubieganie się o dopłaty fundusze unijne – centrum dotacji Idea Bank

Idea Bank nie zwalnia tempa we wprowadzaniu kolejnych usług dla przedsiębiorców mikro-, małych i średnich firm. Nie dawno wdrożono faktoring dla mikrusów, a już Bank zdecydowanie wchodzi w temat doradztwa przy ubieganiu się o dotacje. Bank zamierza kompleksowo doradzać swoim klientom – podmiotom, które chcą ubiegać się o wsparcie unijne.

Idea Bank juz od jakiegoś czasu oferuje sześć różnego rodzajów programów kredytowania małych przedsiębiorstw z udziałem funduszy publicznych. Sa to np. takie programy jak Jeremie, gwarancje de minimis oraz  gwarancje z programu COSME i InnovFin.Do tej pory z tego typu usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorców. Sukcesem zakończył się także projekt faktoringu dla małych firm.

Nowy projekt biznesowy Grupy Idea Banku to połączenie w jednym miejscu najważniejszych produktów związanych z pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej. Doradztwo w Idea Bank to nie tylko  weryfikacja firmy pod kątem pozyskania finansowania.To także rekomendacja i zalecenie z którego programu dany przedsiębiorca może skorzystać. Będzie to również obsługa związana z rozliczeniem otrzymanej i wydanej dotacji. Dla klientów Idea Banki taki audyt będzie bezpłatny.

centrum-dotacji-idea-bankCentrum Dotacji jest już praktycznie uruchomione, a eksperci banku przewidują, że będzie ono obsługiwało około 2 tys. podmiotów każdego miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*