Co mi zrobią jak mam problem i nie spłacam chwilówki

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Co mi zrobią jak mam problem i nie spłacam chwilówki

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    ryszard połczyn zdrój
    Guest

wziałem kilka chwilówek i przestałem je spłacać ale nie dlatego że nie chcę tylko straciłem nagle prace i nie mam jak oddać. co można zrobić żeby jakoś przestały lawinowo rosnąc koszty za nieterminową spłatę i co teraz z tym problemem moga mi zrobić. jak szybko zajmie sie tym komornik i czy mogą mnie jakoś zastraszac i co z tego zastraszania wyniknie. Jeszcze tak się zastanawiam czy to zastraszanie jest zgodne z prawem i czy mozna to zgłosić na policje.

marian
    Guest

no tak :0 trza było mysleć zanim się nabrało tego cholerstwa ponad swoje możliwości i powiem szczerze że ani trochę nie jest mi teraz ciebie szkoda. Otóż niektóre chwilówki na drugi dzień rozpoczynaja procedurę windykacyjną i przekazują do swoich działów wewntrzych od egzekucji. Oczywiście licz się z telefonami i listami z monitami i każdy będzie CIę troszkę kosztował. Bardzo często jeśli to nie skutkuje to sprzedają dług firmie zewnętrznej a ta jak im nie oddasz kasy szybko daje do sądu i w trybie zaocznym dostaniesz nakaz zapłaty. Jak dalej nie płacisz to kierują sprawę do komornika, a komornik zaczyna od zajęcia wypłaty, konta, samochodu, nieruchomości i wszystkiego tego co da się zająć. Pamiętaj, że jak wisisz do chwilówek 2 tys. zł to lepiej oddaj jak najszybciej bo jak się wszystkie hieny do klupy zleca i wszystko podsmując to może sie okazac że za kilka miesięcy oddasz kilka razy tyle

jadzia
    Guest

oj oj lepiej spłacać chwilówki bo można sobie naprawdę narobić dodatkowych długów. Oni po terminie naliczają naprawdę duże koszty a potem dochodza jeszcze do tego opłaty związane ze sprawą sądową i windykacją komorniczą. Moja znajoma pożyczyła 500 zł i nie oddała a potem ściągnęli jej z renty chyba z 1500 zł i tak na tym wyszła, że pożyczyła pieniądze wnusiowi a ten jej nie oddał

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.