Czy chwilówki wpływają na zdolność kredytową

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Czy chwilówki wpływają na zdolność kredytową

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    sebastian sopot
    Guest

kto mi powie czy jesli biore chwilówki i mam jakies nie spłacone to czy przez to będe mieć mniejsza zdolność kredytową? chce wziąc pożyczkę z banku na wyjazd na wczasy na teneryfę, ale mam 2 chwilówki nie spłacone i nie wiem czy one będa brane podczas obliczania zdolności kredytowej. tak się zastanawiam czy w ogóle banki w Polsce wiedzą, że ktos ma wzięte chwilówki lub inne pożyczki pozabankowe przez internet i ma problemy z ich spłacaniem. czy bank sprawdza kto ma jakie chwilówki online przy wniosku kredytowym. z tego co wiem, to niektóre chwilówki już sprawdzają bazy bankowe takie jak bik, ale czy banki sprawdzają bazy jakieś w których zapisywane są firmy udzielające szybkich pożyczek dla osób zadłużonych bezrobotnych i także wpisanych do bik.

ola wałcz
    Guest

no chyba całkiem mylisz pojęcia i piszesz jakies bzdury których sam do końca nie rozumiesz 🙂 w momencie kiedy nie spłaciłeś jakiś chwilówek to zdolność kredytowa nie odgrywa żadnej roli i do jej wyliczenia nie spłacone chwilówki nie będa brane pod uwagę. Ale… nie spłacenie chwilówek równa się wpisaniu do bazy danych dłużników KRD a tam sobie banki zaglądają i nie sądzę, że dostaniesz jakąkolwiek pożyczkę od banku jeśli masz przedawnione spłaty chwilówek.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.