Dlaczego nie dostałem chwilówki przez internet

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Dlaczego nie dostałem chwilówki przez internet

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    marley poznań
    Guest

nie wiem co się dzieje że nikt nie chce mi dać pożyczki online pomimo tego że sumiennie i dokładnie wypełniam każdy wniosek kredytowy. Mam 60 lat i raczej nie zalegam z żadnymi ratami nigdzie u nikogo, nie jestem bezrobotny ani zadłużony a mimo to nie mogę wziąć chwilówki online tak jak to sie wszędzie reklamuje szybko i bez zaświadczeń. Próbowałem już w dwóch firmach i do tej pory nie mam ani grosza od nich na koncie i nie wiem jak długo czekac na jakąs informacje o tym czy w ogóle dostanę chwilówkę czy nie. Niech mi ktos poradzi gdzie złożyć wniosek tak żebym na pewno dostał chwilówkę przez internet bez zaświadczeń i tylko na sam dowód osobisty

ola wałcz
    Guest

coś mi tu nie gra i nie wszystko co piszesz jest chyba prawdą 🙂 chwilówki to sa naprawdę łatwe i szybkie pozyczki przez internet i jeśli masz czyste bazy bankowe bik i rejestry dłużników krd to nie ma bata żebyś nie dostał gotówki od ręki. dlaczego nie dostaje się chwilówki i parabanki odmawiają pożyczki online? no właśnie najczęściej wtedy, gdy masz już jakieś inne pożyczki pozabankowe nie spłacone i przez to jesteś wpisany w bik i krd i masz złe bazy z dłużnikami. Oni prowadzą swoją historię kredytową i jesli jest tak jak mówię to nawet nie pytaj juz czemu nie dali Ci chwilówki online bo to naprawde prosty temat i nie ma innej przyczyny. jaka jeszcze jest przyczyna nie dostania chwilówki? wg mnie to jeszcze chyba taka że ma się konto zajęte przez komornika i wtedy rzyczywiście cięzko jest dostać gdzieś pożyczkę mając komorników.

paweł wrocław
    Guest

no właśnie z chwilówkami dzisiaj jest tak, że mają dostęp do wszystkich możliwych baz bankowych bik big i rejestrów dla zadłużonych krd erfi i sprawdzają klienta gdzie się da. najwięcej chyba danych zbiera kredito24 bo ich chwilówki sa całkowicie automatyczne i w kilka minut są sprawdzić i zweryfikowac zdolność i wiarygodnośc klienta

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.