Gdzie dostanę pożyczkę na dowód z dojazdem do domu

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie dostanę pożyczkę na dowód z dojazdem do domu

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Żaneta Wałbrzych
    Guest

Czy w Polsce są jeszcze jakies normalne i bezpieczne firmy pozabankowe, które dają pożyczki tylko na sam dowód osobisty z dostawą do domu klienta? Kiedyś głośno było o providencie i o firmie virion, ale ostatnio cisza i nie wiem czy jeszcze są i działają. Coś jeszcze mi się obiło o uszy takie coś jak bocian pożyczki, ale nie za bardzo mogę znaleźc świeże i aktualne opinie o powyższych instytucjach. Może sa jakieś inne mniej znane nowe ale uczciwe i oficjalne firmy pozabankowe z pożyczkami domowymi i gotówką do ręki w domu. Mam zły bik i oczywiście przez to blokadę w bankach, ale przecież parabanki czasem pomimo tego mogą pozyczyć pieniądze dla osób z dowodem osobistym w jego mieszkaniu. Jakie sa najnowsze na rynku chwilówki z dowozem do domu bez sprawdzania baz bik i krd, które szybko gdy potrzebuję pilnie pieniędzy dowiozą gotówkę pod wskazany adres. Szukam takich ofert bo mam problemy a chodzeniem i zdarza mi się że jest mi potrzebna pilnie gotówka na rękę i jak ktos mi ja przywiezie do mieszkania to będzie idealne dla mnie rozwiązanie.

Sylwia Nysa
    Guest

nie doradzę CI żadnej konkretnej teraz firmy, ale wiem że provident cały czas działa i dowozi kase do domów klientów. Pamiętaj tylko, że przecież ktoś musi zapłacić za dojazd i czas tego agenta… Pożyczki od przedstawiciela parabanku – agenta finansowego będa na pewno bardzo drogie i wszystkie te koszty zostaną wliczone w rate pożyczki. Czy provident sprawdza bazy bik? Z tego co wiem to tak, ale oni analizują jakie to wpisy i nawet mając nie do końca super lub nawet złą historię w bik jest szansa na wypłatę gotówki od reki w domu klienta.

paweł wrocław
    Guest

kiedyś były takie pożyczki pozabankowe ktore dowoziły pieniądze do klientów virion i bocian. wydaje mi się że cały czas jeszcze działają i dowożą gotówkę. poczytaj może na różnych forach finansowych opinie o nich i jak ci się uda dostać pożyczkę w swoim domu to koniecznie daj tu znać

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.