Gdzie mogę dostać pożyczkę dla bezrobotnych

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Gdzie mogę dostać pożyczkę dla bezrobotnych

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    deryl kościan
    Guest

straciłem pracę w zeszłym miesiącu i cały czas szukam nowej a trzeba opłacić za prąd gaz i mieszkanie. jestem pewien, że niedługo znajdę nowe zatrudnienie bo zarejestrowałem się jako bezrobotny w urzędzie pracy ale do tego czasu potrzebna mi jest pożyczka. Czy sa gdzieś pożyczki dla osoby bezrobotnej na okres ok pół roku? na pewno wcześniej podejmę nowa prace ale na wszelki wypadek żeby nie nabrac jakiś wielu drogich chwilówek to wolę znaleźc jedną normalną pozyczkę, która dam rade spłacić jak tylko znowu zacznę pracować. jestem mechanikiem samochodowym więc pracy dla takich jak ja jest sporo, ale ja nie chcę iść za psie pieniądze do pierwszego lepszego zakładu tylko szukam z normalną wypłatą i godziwymi warunkami. pomóżcie i piszcie kto udziela pożyczek osobie bezrobotnej bez stałego zatrudnienia ale tylko tymczasowo.

ola wałcz
    Guest

sprawdź sobie hapipozyczki i od razu wyslij wniosek to bedziesz wiedział czy CI cokolwiek pożyczą. Maksymalnie dają tu 10 tys i na wet na d lata http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/duze-pozyczki-pozabankowe-z-odbiorem-na-poczcie-hapipozyczki-pl/
    tylko nie szalej z kasa i nie pożyczaj jesli nie masz pewności , że oddasz bo potem CIę komornicy zjedzą i obgryzą do białej kości :0 daj znac i napisz tutaj opinie jak poszło i czy dało się wziąć tam pożyczkę i na jaką kwotę 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.