Inwestowanie pieniędzy w wino – Wealth Solutions opinie

Home Forums Dobry pomysł na biznes – w co inwestować pieniądze Inwestowanie pieniędzy w wino – Wealth Solutions opinie

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  ula bydgoszcz 2 years, 7 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1477

  admin1
  Keymaster

  W Polsce najbardziej znaną firmą, która oferuje inwestycje pieniędzy w wina jest Wealth Solutions. Działają od wielu lat i na ten moment ich obroty inwestycyjne wynoszą 130 mln złotych. Ich oferta to już nie tylko sam zakup win. To także budowa całej, wyselekcjonowanej kolekcji smaków i roczników kompleksowa obsługa inwestycji. Potrafią doradzić w odpowiednim wyborze trunków, zajmujemy się ich zakupem oraz ubezpieczeniem posiadanych butelek. Można tez zlecić im przechowywanie, okresową wycenę. Gdy zdecydujemy się na sprzedaż to także możemy zrobić to za pośrednictwem Wealth Solutions.

  Inwestowanie wino opłacalne jest przy kwocie inwestycji powyżej 15 tys. zł i na okres minimum 5 lat. Można to traktować jako lokatę kapitału na dłuższy okres. Według indeksu winnego Liv-ex Investables średnia stopa zwrotu 5 letniej inwestycji w wina w ciągu ostatniego ćwierćwiecza to 95 proc. Powinno się inwestować środki finansowe przede wszystkim w te najbardziej prestiżowe, topowe wina. Kupujmy wina mogące leżakować kilkanaście, a najlepiej kilkadziesiąt lat. Najlepsze wina mogą dojrzewać, nabierać odpowiednich właściwości smakowo-zapachowych czyli im starsze to stają się lepsze. Z upływem lat stają się one coraz bardziej rzadkie i co za tym idzie bardziej poszukiwane. Ich wartość wzrasta z każdym rokiem.

  Jeśli ktoś zdecydował się na inwestycje winne to oczywiście prosimy o podzielenie się tutaj swoimi doświadczeniami. Piszcie swoje opinie o firmie Wealth Solutions.

  #1478

  ula bydgoszcz

  No przyznam, że pierwszy raz słysze o tym :0 Nie maiałam pojęcia, że można kupowac wino i ktoś nam je przechowa i potem jeszcze za kilka lat sprzeda z zyskiem. Musze znaleźć więcej opinii na ten temat i jeśli jest tak w rzeczywistości no to zamiast bawić się w jakieś chore lokaty w bankach to przemyślę zainwestowanie trochę kasy w wino.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.