Jak zapłacić mniejsze ubezpieczenie samochodu OC – zwrot pieniędzy za monitoring

Home Forums Ciekawostki i wiadomości ze świata finansów oraz biznesu Jak zapłacić mniejsze ubezpieczenie samochodu OC – zwrot pieniędzy za monitoring

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  darek szczecin 2 years, 6 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1486

  admin1
  Keymaster

  Co zrobić żeby płacić mniej – niższe stawki za obowiązkowe ubezpieczenia aut OC? Ostatnio w sieci pojawiły się ciekawe informacje dla polskich kierowców. Nasi ubezpieczyciele mają dobry pomysł na rzeczywiste obniżenie opłat za obowiązkowe ubezpieczenia OC dla Polskich kierowców. Cały plan polega na tym żeby zachowywać się na drodze przepisowo i zezwolić towarzystwom ubezpieczeniowym na monitorowanie swojej jazdy. Jeśli nie spowodujemy żadnej stłuczki, jeździmy płynnie, pozwolimy monitorować naszą jazdę za pomocą specjalnej aplikacji i okaże się, że naprawdę nie przekraczamy dozwolonych prędkości, to dostaniemy zwrot 30 proc. kwoty, jaką wydaliśmy na obowiązkowe ubezpieczenie naszego auta OC.

  Kierowcy w Polsce w ostatnim czasie rzeczywiście odczuli wzrost stawkę za ubezpieczenia OC. Nigdy nie płacili tak dużo za OC jak teraz. W zeszłym roku ceny polis OS poszybowały gwałtownie w górę dla każdego kierowcy o ponad 50 procent. W tym momencie towarzystwa ubezpieczeniowe podnoszą opłaty tym kierowcom, którzy nie tylko nagminnie powodują kolizje i wypadki, ale także tym którym przydarzy się dosłownie jedna stłuczka.

  #1487

  darek szczecin

  No tak ubezpieczalnie będa teraz kombinowac jak kontrolowac kierowców i pewnie mało kto nawet jak zainstaluje tą aplikację odzyska potem zwrot tych 30%. Ja nie wierzę w takie obietnice i raczej uważam, że za tym idzie kolejne zbieranie danych i inwigilowanie klientów. Na pewno nie skorzystam bo przeciez nie ma nikogo kto jeździ 100% bez łamania przepisów i nigdy nie przekracza dozwolonej prędkości.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.