Jakie znacie najnowsze firmy pożyczkowe online

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Jakie znacie najnowsze firmy pożyczkowe online

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    karol grudziądz
    Guest

przyznaje się bez bicia, że ja lubie sobie raz na jakiś czas wziąc chwilówkę i najczęściej szukam takich które sa darmowe i pożyczam i oddaję bez kosztów i opłat 🙂 tylko chyba już wszystkie z nich przetestowałem i ciężko mi znaleźć taką firmę pozyczkową w której nie brałbym już darmowej chwilówki. dlatego zakładam temat i prosze żebvście pisali tutaj i polecali jakieć ciekawe nowe pożyczki pozabankowe i instytucje które udzielają chwilówek przez internet na zasadach że pierwsza zawsze jest za darmo. Oczywiście interesują mnie tylko oferty na pożyczki, które nie zobowiązują mnie potem do niczego i żebym nie musiał sie zobowiązac że potem wezmę ileś tam pozyczek płatnych. nie musza to być żadne chwilówki bez sprawdzania baz bik krd erif itp oferty dla zadłużonych z komornikiem bo ja jestem czyściutki jak łza i nigdzie nikomu nic nie zalegam 🙂 tak samo jeśli chodzi o chwilówki przez internet dla bezrobotnych i osób bez stałej pracy to też mnie nie dotyczy bo ja normalnie pracuje i mam tez swoja firmę i płace podatki zus itp… po prostu najnowsze oferty firm pozabankowych mnie interesują i chce je testować i pisac o nich opinie.

kamil olsztyn
    Guest

ja polecam CI jeśli jeszcze nie korzystałeś chwilówkę w creditstar.pl bo z tego co rozumiem to nawet 1500 zł pozyczysz i to na 3 miesiące bez kosztów… sprawdź jak ci się che i daj znac czy rzeczywiście tak to działa. Tutaj jest o nich pare słów chociaz szkoda, że ciągle nei ma nigdzie obiektywnych opinii klientów i komentarzy tych co juz z tej firmy korzystali – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/najwieksza-chwilowka-dla-18-latkow-na-raty-powyzej-30-dni-creditstar-pl/

alicja stargard
    Guest

oj jest tego od cholery i jeszcze trochę i cały czas powstają nowe chwilówki przez internet, a niektóre nawet zaczynają się reklamowac jako pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz bik. Z takich całkiem najnowszych, które dosłownie na dniach pojawiły się w Polsce to można wymienić halopozyczka, kredyt1000, polozyczka. Nie wiem co to jest warte i nie testowałam jeszcze tych ofert, ale jak ktoś tam coś weźmie to piszcie wasze opinie i komentarze czy warto w ogóle tam sie rejestrować i wysyłać wniosek przez internet.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.