Mam negatywną opinie kredytową gdzie dostanę chwilówkę

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Mam negatywną opinie kredytową gdzie dostanę chwilówkę

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    pożyczka do domu dla osób z komornikiem
    Guest

witajcie kochani, mam taki problem finansowy z którym nie potrafię sobie poradzić. Otóż mam negatywną opinie kredytową i pożyczkową chwilówek zajęcia komornicze więc gdzie dostanę chwilówkę. Czy znacie gdzie da się dostać pożyczkę pozabankową z zajęciem komorniczym jak i w bankach i parabankach jest zła historia kredytowa i komornik siedzi na koncie. Znacie jakieś nowe chwilówki z zajętym przez komornika kontem żeby spłacić inne poprzednie długi i mieć najlepiej jedną ratę a nie kilka małych drogich z dużym oprocentowaniem. Wiem, że raz na jakiś czas pojawiają się różne najnowsze wynalazki i dają takie pożyczki jakich przed nimi jeszcze nikt inny nie dawał dla klientów i osób zadłużonych. Czy naprawdę negatywna opinia kredytowa zabiera możliwości żeby dostac także gdzieś chwilówkę online?

marian
    Guest

negatywna opinia kredytowa? wydaje mi się że masz na myśli złe wpisy w bik czyli tak zwaną złą historię kredytową w bankowej informacji kredytowej. Nie wiem co ci da branie kolejnych pożyczek z internetu bo to tylko odwlecze agonię albo nawet pogorszy twój problem w dłuższej perspektywie czasu. Jednak jeśli już tak bardzo chcesz wziąć tą chwilówkę online to zobacz do freezl.pl bo oni twierdzą ,że złe wpisy w bik u nich nie są wcale przeszkodą do tego żeby przelali kasę w formie pożyczki – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/chwilowki-przez-internet-bez-bik-cala-dobe-na-wiecej-niz-30-dni-freezl-pl/

Basia Nowy Sącz
    Guest

no ze złym bikiem to ciężko coś zawalczyć i dostać nawet nie dużą chwilówkę bo oni zawsze do bik zaglądają pomimo tego , że piszą że nei zaglądają 🙂 ten freezl to też nie do końca jest to firma udzielająca pożyczek bez sprawdzania baz bik. Oni tak naprawdę pośredniczą i wyszukują oferty chwilówek i wcale nie jest tak , że mają gotowe chwilówki bez bik. takie coś to nie rzadko slogany reklamowe i puste hasła bez pokrycia w praktyce. Z negatywną opinią kredytową o jakąkolwiek pożyczkę lub chwilówkę jest na maksa trudno i szczerze się przyznam, że ja jeszcze takiej gotówki przez internet nie znalazłam. Czy można dostać pożyczkę mając negatywną opinie kredytową? gdzie dostać chwilówkę pomimo negatywnej opinii kredytowej? ja tego nie wiem, ale może ktoś z was mi pomoże znaleźć.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.