Najtańsze pożyczki pozabankowe z odbiorem na poczcie – opinie o Takto Finanse

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Najtańsze pożyczki pozabankowe z odbiorem na poczcie – opinie o Takto Finanse

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  patrycja białogard 2 years, 5 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1499

  admin1
  Keymaster

  Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie znacząco wzrosła ilość zapytań w internecie dotycząca pożyczek pozabankowych i chwilówek przez internet z odbiorem w urzędzie pocztowym. Jest to prawdopodobnie związane z tym, że sporo osób ma zablokowane konto przez np. komornika. Jest kilka takich ofert, które są naprawdę szybkie i dają możliwość żeby klient odebrał gotówkę osobiście na poczcie.

  Przykładem pożyczki bez banku, która udzielana jest za pośrednictwem poczty jest oferta firmy Takto Finanse. Kto może dostać pożyczkę w Takto Finanse? Każdy obywatel Polski w wieku od 18 do 75 lat. Ile najwięcej można pożyczyć? Tutaj zakres wynosi pomiędzy 500 zł aż do 10 tys. zł. Na jak długo – jaki okres, ile miesięcy, rat można wziąć pożyczkę? Oferta stanowi, że jest to okres od 6 do 36 co miesięcznych rat. Czy są to pożyczki pozabankowe bez sprawdzania BIG i BIK? Niestety nie. Jednym z kryteriów pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę jest to żeby mieć czyste powyższe bazy danych dłużników. Czy są do pożyczki lub chwilówki bez udokumentowanych dochodów? Tutaj jest dość elastycznie ponieważ wystarczy wykazać minimum 500 zł dochodu co miesiąc. Moga to być także dochody zadeklarowane.

  Przykładowa pożyczka w kwocie 10 tys. zł na okres 3 lat wygeneruje nam ratę w wysokości 645 zł. Po 3 latach do spłacenia uzbiera nam się kwota 23232 zł. Na pierwszy rzut oka wygląda to groźnie jednak w porównaniu do innych tego typu ofert Takto Finanse wypada dość korzystnie bo daje nam to Rzeczywistą Roczną Stopa Oprocentowania na poziomie 90.58%.

  Oczywiście pieniądze możemy otrzymać także przelewem i to dosłownie w 15 minut od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku kredytowego. Umowa przysyłana jest do nas kurierem i mamy prawo żeby odstąpić od niej w ciągu 14 dni.

  #1500

  patrycja białogard

  No tak tylko jak ktoś ma konto zajęte przez komorników to raczej nie dostanie tam pozyczki bo najprawdopodobniej jest już wpisany do wszystkich możliwych rejestrów i baz danych dłużników. Fajnie by było znaleźć taką ofertę gdzie są prawdziwe pożyczki z odbiorem na pocztach ale bez sprawdzania w bazach danych bik big erif krd i tym podobnych 🙂 Tutaj odsetki i tak są złodziejskie więc powinno byc łatwiej o pozyczkę dla dłużników z komornikiem. Ja może już nie potrzebuję pilnie i nie szukam, ale dalej nie wiem gdzie najłatwiej i najszybciej dostać pewną i prawdziwą pozżyczkę pomimo długów i mając na karku komornika.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.