Nie mam zdolności kredytowej gdzie dostane kredyt

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Nie mam zdolności kredytowej gdzie dostane kredyt

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    artur bydgoszcz
    Guest

Ostatnio chciałem wziąć pożyczkę w banku ale dowiedziałem się, że moja zdolność kredytowa jest za mała i nie ma szans dostac 15 tys. zł na samochód. Mam upatrzoną w komisie naprawdę śliczną i w super stanie Renault Lagunę i przytrzymają mi ją jeszcze kilka dni, ale jak nie ogarnę pieniędzy to niestety ktoś mi ją zwinie sprzed nosa. Szukam gdzie dostanę pożyczke lub kredyt jesli nie mam zdolności kredytowej i bank odmówił mi kredytu. Czy sa jakies firmy pozabankowe w Polsce nieważne czy stare czy nowe które dają kredyty np na samochód ale nie sprawdzają zdolności kredytowej i nie wymagają zaświadczeń o zarobkach z pracy lub działalności gospodarczej. Bardzo mnie inetersuje kwestia tego gdzie nie sprawdzają zdolności kredytowej przy przyznawaniu pozyczek lub kredytów zarówno gotówkowych jak i samochodowych.

ola wałcz
    Guest

przy takich sumach raczej cięzko dostac pożyczkę, która nie sprawdza zdolności kredytowej klienta i daje tak od ręki na samo dowód osobisty. Przeciez ktoś kto pożycza gotówkę musi uprawdopodobnic to że mu ją oddasz i że jeszcze na tym zarobi prawda? Trzeba pokazac nawet firmie pozabankowej, że ma się z czego spłacać pożyczke i zdolność kredytowa jest jednym z podstawowych kryteriów przy pożyczkach na kilka lub kilkanaście tys zł. Wyślij wniosek do monedo lub do hapipozyczki i zobacz co tam będa chcieli bo to nic nie kosztuje a może Ci się uda dostac kase i kupic wymarzoną bryczkę 🙂
    jeszcze zaimo i ekasa dają duże kwoty na pożyczki pozabankowe ale nie wiem jak tam jest i czy da się bez badania zdolności kreytowej

Pawełek Toruń
    Guest

Ja także miałem problemy z bankami – w dwóch dostałem info, że nie mam zdolności kredytowej. Niestety jak porównałem jakieś oferty pozabankowe, to nie opłacało się.
    Jak poprawić swoją zdolność kredytową?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.