Nowoczesny pomysł na biznes – produkcja masek przeciwpyłowych

Home Forums Dobry pomysł na biznes – w co inwestować pieniądze Nowoczesny pomysł na biznes – produkcja masek przeciwpyłowych

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1484
  admin1
  Keymaster

  Na naprawdę ciekawy i oczywiście na czasie pomysł na biznes wpadli właściciele firmy emaska.pl.
  Zajmują się od nie dawna produkcją masek przeciwpyłowych, przeciwsmogowych oraz przeciw alergicznych. Na ten moment w ich asortymencie znajduje się 30 modeli masek w trzech rozmiarach. Działają zarówno w stolicy Małopolski, jak i w Przemyślu. Tam właściciele prowadzą małą pracownię.
  Produkty te chronią przed pyłami, zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Firmie zależy żeby stworzyć produkt estetyczny i przyjemny w noszeniu. Maski swoją skuteczność zawdzięczają wymiennemu filtrowi, który zmienia się w zależności od nasilenia zanieczyszczeń w powietrzu. Maski te polecane sa także dla alergików szczególnie w okresie intensywnego pylenia roślin , gdyż filtry zatrzymują pyły i inne drażniące układ oddechowy alergeny.
  Jak można łatwo się domyślić to właśnie przez krakowski smog powstał ten pomysł na biznes. Początki tego biznesu nie były wcale takie łatwe. Firma została założona w 2015 roku jednak pierwszą maskę udało się rzeczywiście sprzedać dopiero sześć miesięcy później.

  #1485
  ula bydgoszcz
  Guest

  Jak widać potrzeba matką wynalazku 🙂 ale tak naprawde mieli trochę farta bo to dopiero teraz media rozdmuchały ostro problem smogu, a do niedawna raczej było o tym cicho. Na pewno odkąd trąbią wszędzie o tym brudnym powietrzu to sprzedaż im wzrosła i jeśli nie mają dużej konkurencji to trzepia ostro kasiorę 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.