Opinie o pożyczkach Freezl.pl – pewne chwilówki bez bik

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Opinie o pożyczkach Freezl.pl – pewne chwilówki bez bik

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  katarzyna książenice 1 year, 7 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

admin1
    Keymaster

Oferta serwisu internetowego Freezl.pl wybija się spośród innych tego typu stron tym, że jest tam duże hasło reklamowe – „chwilówki bez sprawdzania w bazach bik”. Ciężko znaleźć inny serwis z chwilówkami, który zachęca klientów tego typu hasłami ponieważ jak wiadomo od jakiegoś czasu, to właśnie Bankowa Informacja Kredytowa jest jednym z najważniejszych elementów w procesie rozpatrywania wniosków kredytowych. Teoretycznie oferta wygląda ciekawie także od strony szybkości przyznawania pożyczek przez internet. Zgodnie z tym co oferują można wnioskować o chwilówkę nawet przez smartfona przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Można pożyczyć nawet 5 tys. zł na 30 dni zupełnie za darmo mając złą historię kredytową w bik-u. Na ten moment są to największe i najszybsze darmowe chwilówki bez przelewu weryfikacyjnego 1 grosz. Można tu także pożyczyć pieniądze na dłużej niż 30 dni.
    Zapraszamy do dyskusji o tym co naprawde oferuje i jak działa Freezl.pl. Piszcie co sprawdzają i czy rzeczywiście nie jest tam sprawdzany bik. Czy ktoś dostał już pożyczkę w freezl? Jakie sa prawdziwe opinie klientów tej firmy? Czekamy na wasze komentarze. Polecamy także artykuł o ich ofercie na naszej stronie – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/chwilowki-przez-internet-bez-bik-cala-dobe-na-wiecej-niz-30-dni-freezl-pl/

ola wałcz

Teoretycznie świetna oferta, ale póki co jakoś bumu na nich nie widzę. Z tego co się zdążyłam zorientować to jest to taki pośrednik lub wręcz wyszukiwarka chwilówek. Rejestrujemy się u nich wnioskiem o pożyczkę, a oni potem na podstawie tego wniosku wyszukują dla nas pożyczkę. Czasem udaje im się znaleźć parabank, który udzieli chwilówki pomimo złej historii w BIK-u

darek szczecin

no w teorii ta oferta wygląda świetnie bo 5 tys. na 60 dni za darmo to żadna chwilówka tyle nikomu nie oferuje. Jest ktoś kto dostał już chwilówkę w freezl? bardzo mnie interesuje jak działają i czy naprawdę są to chwilówki bez sprawdzania baz danych bik i od ręki dla wszystkich?

katarzyna książenice

a ja dostałam tam chwilówkę i to naprawdę szybko, a rzeczywiście mam parę złych wpisów w BIK-u 🙂 szukałam w różnych instytucjach i pożyczkach pozabankowych i ciągle pytałam gdzie każdemu dadzą chwilówkę nawet ze złym bik i dopiero we freezl przysłali mi gotówkę na moje konto bankowe

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.