Profi Credit – pozabankowa pożyczka bez bik na remont mieszkania

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Profi Credit – pozabankowa pożyczka bez bik na remont mieszkania

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  darek szczecin 2 years, 2 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1144

  admin1
  Keymaster

  Profi Credit to firma oferująca pozabankowe pożyczki przez internet. Nie są to klasyczne chwilówki (małe pożyczki na krótki okres), a tradycyjne pożyczki bez udziału banku, które można rozłożyć nawet na 48 rat. Rozpatrzenie wniosku kredytowego w Profi Credit jest naprawdę bardzo szybkie i jeśli spełnimy wszystkie wymagania parabanku, to gotówkę możemy mieć na swoim koncie naprawdę błyskawicznie. Od klienta zależy na ile rat chce rozłożyć okres spłaty pożyczki w Profi Credit.

  Jak wygląda oferta pożyczek w ProfiCredit.pl ?

  Aktualnie możemy pożyczyć od nich gotówkę w kwocie od 500 do 25 000 zł dla klientów indywidualnych. Dla firm maksymalna kwota pożyczki wynosi 4 tys. zł. Jeśli chodzi o ustalenie naszej zdolności kredytowej to odbywa się to podczas rozmowy z konsultantem, który oddzwania do nas w kilka minut po otrzymaniu wniosku kredytowego online. Konsultant po zapoznaniu się z otrzymanymi od nas danymi proponuje nam maksymalną kwotę jaką może nam zaoferować w postaci pożyczki.

  Czy Profi Credit udziela pożyczki bez zaświadczeń i sprawdzania baz danych bik?

  Jeśli chodzi o sprawdzanie  zarobków to Profi Credit ma swoje własne procedury. Nie sa od nas wymagane zaświadczenia o naszych dochodach, ale musimy dostarczyć potwierdzenia regularnych opłat za nasze zobowiązania takie jak np. rachunki za energię. Czy w Profi Credit sprawdzają BIK? Tutaj maja wielki plus dla przeciętnego klienta pożyczek pozabankowych ponieważ podczas rozpatrywania wniosku o pożyczkę w Profi Credit nie jest sprawdzany BIK. Jest więc wielka szansa, że osoby, które negatywnie figurują w tym rejestrze i mają złą historię kredytową w BIK-u otrzymają pożyczkę.

  Opinie o pożyczkach w firmie Profi Credit

  Profi Credit to firma, która rzeczywiście może budzić zaufanie dzięki temu, że jest jedną z najstarszych i przy tym największych tego typu firm na polskim rynku. Należy do dużej, międzynarodowej grupy finansowej. Aktualnie posiada dziesiątki biur i zatrudnia ponad tysiąc doradców. Jest to pożyczka, która znakomicie nadaje się dla osób, które nie mogą skorzystać z oferty banków (mają zły BIK), a chca np. przeprowadzić kapitalny remont swojego domu, mieszkania lub biura.

  #1165

  ola wałcz

  to rzeczywiście stara firma bo znam ją chyba z 10 lat. z tego co wiem to nie są to jakieś tanie pożyczki pozabankowe, ale takie już po prostu są pożyczki w tym sektorze 🙂 tanie pożyczki mamy w bankach, a jesli nie możemy dostac kasy od banku to szukamy tutaj 🙂 pożyczki na remont domów lub mieszkań w instytucjach pozabankowych to nie koniecznie dobry pomysł bo na pewno oddamy po kilku latach co najmniej drugie tyle co pożyczyliśmy

  #1246

  darek szczecin

  no szkoda że nie mają jakiegoś przykładowego suwaka żeby można było zrobić jakąś przykładowa symulację i zobaczyć czy jest sens w ogóle wysyłac do nich wniosek. Z tego co czytam tu i tam to udzielają sporo pozyczek przez internet i sa to pożyczki na dowolny cel więc jak najbardziej można je przeznaczyc na wyremontowanie swojego domu, mieszkania lub biura w pracy. Trzeba się bliżej przyjrzeć i poznac jakie opinie o nich mają klienci.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.