Opinie o Szybkagotowka.pl – chwilówki online od 18 lat

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Opinie o Szybkagotowka.pl – chwilówki online od 18 lat

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  kamil szczecinek 1 year, 8 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

admin1
    Keymaster

Pożyczki krótkoterminowe online czyli po prostu chwilówki od 18 lat to cały czas rzadkość na naszym rynku finansowym. W Polsce najczęściej chwilówek udziela się osobo, które ukończyły 21 lat i oczywiście nie mają złej historii kredytowej. Jednak kilka parabanków rozszerza swoje oferty także 18 sto latków. Szybkagotowka.pl to jeden z serwisów, które właśnie mogą pozyczyć pieniądze także osobom, które dopiero co uzyskały pełnoletniość i mają już Polski dowód osobisty. Maksymalna kwota pożyczki jaką można dostać w Szybkagotówka to 5 tys. zł, a okres kredytowania dla stałych i zweryfikowanych klientów można przedłużyć nawet do 60 dni.

Jak zwykle mile widziane sa Państwa opinie o tej instytucji finansowej. Nasz artykuł o nich można znaleźć tutaj – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/chwilowka-dla-osob-od-18-roku-zycia-bez-zaswiadczen-szybkagotowka/

ola wałcz

młodzież młodzież młodzież…. ledwo wchodzi w życie dorosłe i juz zaczynac od zapożyczania się w parabankach??? no kurcze ludzie dajcie spokój i żyjcie, uczcie się nawet pracujecie, ale takie pożyczki to coś jak nie ma naprawde innego wyjścia i mamy nóż na gardle… jestem pewna , że zdecydowana większość 18 sto latków bierze takie pożyczki chwilówki na jakies głupoty i potem ich nie spłaca bo przeciez jakoś to będzie i może zapomną …

darek szczecin

gdzie dostanę chwilówke dla młodych bez pracy dochodów zarobków i jeszcze do tego zadłużonych i z komornikeim …. no kurcze nie lepiej sie uczyć czy nawet już pracować i zarabiac na normalne zycie? jak można w tak młodym wieku wiązac sobie sznur u szyi z kamieniem, który przez najblizsze lata będzie nas ciągnął tylko w dół? skoro nie ma ktos stałych dochodów to jak chce potem taką chwilówkę oddać? no opamietajcie się młodzi 18 – sto latkowie i omijajcie pozyczki pozabankowe i wszelakie chwilówki bez sprawdzania baz dłużników i bik szerokim łukiem.

kamil szczecinek

Kto mi doradzi gdzie 18-latek może ubiegać się o chwilówkę oprócz tej firmy o której tutaj piszą? Mam 18 lat kończone i wysłałem tam wniosek i niestety nie dostałem chwilówki więc szukam które chwilówki mają najlepszą przyznawalność online. Nawet nie wiedziałem, że tak trudno jest wziąć gdzies chwilówkę i dostać pieniądze na konto jak się nie ma 21 lat. Z tego co wiem to mało firm pożycza gotówkę 19 – nawet 20 latkom.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.