Potrzebuję pożyczki dla zadłużonych i bezrobotnych na konto natychmiast

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Potrzebuję pożyczki dla zadłużonych i bezrobotnych na konto natychmiast

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Zbyszek Kraków
    Guest

Tak się zdarzyło, że miesiąc temu straciłem pracę i jeszczem jeszcze jakiś czas bezrobotny, ale mam już na oku nowe zatrudnienie i myślę, że to tylko kwestia tygodnia lub dwóch. Jednak to tego czasu musze skądś wziąć pieniądze i chyba nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć jakąś chwilówkę którą dają osobom zadłużonym i bez stałej pracy na umowę. Próbowałem w wonga i vivus, ale tam mi odmówili bo mam już jakąś nie spłąconą i nikogo to nie interesuje, że niedługo będe miał kase i oddam. Gdzie jeszcze teraz pożyczają pieniądze tym co mają długi i sa bez pracy?

Ewa Ełk
    Guest

Tak naprawdę to ciężko jest Ci polecić jakąś konkretną firmę bo dostanie takiej pożyczki dla osoby zadłużonej i bezrobotnej to troche jak wygrac los na loterii 🙂 Możesz samemu rozsyłać i wypełniać wnioski o pożyczkę do wszystkich parabanków online po kolei a możesz też zarejestrowac sie na freezl i oni za Ciebie sprawdzą większość popularnych chwilówek i pożyczek pozabankowych i być może uda im się znaleźć taką pożyczkę, która zostanie CI przyznana. Jeśli nie jesteś wpisany w bik i krd a po prostu bez pracy to jest duża szansa na pożyczkę natychmiastową od ręki. Wiele firm ma pożyczki 24h na dobę i nie wnikają czy obsługują zadłużonego czy bezrobotnego. Tak naprawde to jest tam też nadzieja znalezienia pożyczki online dla wpisanych do baz bik i krd i nawet dla osób mających komorników 🙂

misia mirosławiec
    Guest

musisz tez szukac takich ofert na chwilówki które nie dzwonią do pracodawcy
    zobacz w smart pożyczka bo tam wszystko załatwisz przez internet przez wniosek online i na pewno nikt nie będzie dzwonił żeby szukać i pytac o coś pracodawcę. tutaj jest juz temat założony i może znajdziesz tez opinie innych o chwilówkach dla bezrobotnych bez dzwonienia do pracodawcy – http://www.grosznet.pl/najnowsze-oferty-pozyczek-pozabankowych/smart-pozyczka-darmowe-chwilowki-bez-dzwonienia-do-pracodawcy/

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.