Pozabankowa pożyczka wypłacana do ręki na poczcie – opinie o Latwapozyczka.pl

Home Forums Opinie o firmach pozabankowych – ranking chwilówek Pozabankowa pożyczka wypłacana do ręki na poczcie – opinie o Latwapozyczka.pl

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1503
  admin1
  Keymaster

  Jeśli zastanawiasz się gdzie pożyczają pieniądze przez internet z wypłatą gotówki do ręki w urzędzie pocztowym to sprawdź co feruje serwis Łatwa Pożyczka. To strona, która jest oddziałem dużej firmy pożyczkowej Aasa Polska, a ta z kolei należy do konsorcjum finansowego Aasa Global.

  To naprawdę prosty i szybki sposób na to żeby spróbować pożyczyć gotówkę online jeśli z jakiś powodów nie chcemy lub nie możemy liczyć na kredyt lub pożyczkę z banku. Jednak tutaj tak naprawdę wymagania wcale nie są dużo mniejsze niż w standardowych bankach w Polsce.

  Kto może ubiegać się o pożyczkę w Latwapozyczka.pl? Czy tutaj nie sprawdzają baz danych dłużników takich jak BIK, BIG, ERIF, KRD? Co sprawdzają w Łatwa Pożyczka?

  – musisz być w wieku 25-80 lat
  – trzeba posiadać nr PESEL
  – należy posiadać stałe i udokumentowane źródło dochodu
  – trzeba posiadać stałe miejsce zamieszkania
  – nie można posiadać negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A.

  Maksymalna kwota pieniędzy jaką można pożyczyć w tym oddziale Aasa Polska i odebrać ją sobie w okienku pocztowym to 10 tys. zł. Najdłuższy okres czasu na jaki taką pożyczkę można wziąć to 24 miesiące na raty. Przy takiej konfiguracji do spłacenia będziemy mieć 17834,04 zł czyli tak naprawdę nie tak strasznie dużo w porównaniu do podobnych ofert w tej branży.

  Piszcie swoje własne opinie i komentarze klientów dotyczące firmy Latwapozyczka.pl.

  #1504
  katarzyna książenice
  Guest

  ja się tylko zastanawiam po co taka oferta skoro chyba mniejsze wymagania dzisiaj mają banki 🙂 może mniejsze to nie, ale podobne bo tu i tu trzeba udokumentować dochody (w bankach czasem wystarczy tylko oświadczenie…) i tu i tu trzeba miec wszyściutkie bazy dłużników oraz rejestry bankowe czyściuteńkie… o kosztach za pożyczkę nie wspomnę bo sa już banki gdzie rrso można załatwić dużo niżej niż 10%, a tutaj jest kilkadziesiąt procent 🙂 nie jest to droga pożyczka jak porównamy z innymi parabankami, ale i tak jest cholernie droga w porównaniu z bankami.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.