Szukam chwilówki bez sprawdzania baz dłużników bik i krd

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Szukam chwilówki bez sprawdzania baz dłużników bik i krd

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Karolina
    Guest

Potrzebna mi jest pilnie pożyczka która nie sprawdza nic i nigdzie i nie trzeba mieć czystych tych wszystkich baz z dłużnikami w bik i krd. Ja nie jestem jakąs oszustką i zawsze oddaje swoje zobowiązania, ale jakoś tak się kiedyś w moim życiu złożyło, że jakiś czas spóźniałam się z spłatą kredytu i zostałam wpisana do tych rejestrów. Kto mi teraz pomoże i da pomocną pożyczkę? Jakie znacie firmy co pożyczają kasę tym co nie mogą dostać gotówki ani w bankach ani w tych znanych i popularnych chwilówkach co mają swoje drogie reklamy w telewizji.

Witcher
    Guest

Nie ma takich firm co nie sprawdzają baz. Każda firma sprawdza jak nie BIK, to KRD i ERIF. Jesteś zadłużona, to nie dostaniesz pożyczki nigdzie. Jeśli „tylko” masz złą historię w BIK, to Kredito24 może Ci pomóc.

zbyszek gdańsk
    Guest

No to trochę cięzka sprawa… teoretycznie nie do dostania taka pożyczka ale próbuj próbuj to może gdzieś znajdziesz. Jedyne wyjście to wypełniac wniosek za wnioskiem albo rejestracja na freezl bo oni porejestrują się wszędzie gdzie się da za Ciebie i może będa w stanie coś CI konkretnego zaproponować. Chwilówka która nie sprawdza baz dłużników bik i krd to tylko jakieś slogany i reklamowe hasła bo jak przychodzi co do czego to i tak włażą wszedzie i nie ma szans na gotówkę bez weryfikacji w bazach z dłużnikami. Loguj się po kolei do chwilówek i czekaj na odpowiedzi bo chyba na żadnych forum konkretnej oferty nie dostaniesz.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.