Szukam chwilówki od 18 lat dla bezrobotnych

Home Forums Szukaj gdzie są najlepsze chwilówki przez internet Szukam chwilówki od 18 lat dla bezrobotnych

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    marjan
    Guest

W lutym ukończyłem 18 lat i jestem w trakcie szukania pracy bo w tym roku kończe zawodówkę na specjalności mechanik samochodowy i chce miec zaklepaną robote juz wcześniej zanim ukończe szkołę. Potrzebuję 1200 zł bo chciałbym kupic trochę najważniejszych narzędzi żebym mógł sobie tez dorabiac i znajomym w garażu ojca naprawiac auta. Tylko, że nie wiem gdzie dostanę chwilówkę dla 18-sto latków bez pracy i zaświadczeń o dochodach. Prosze pomóżcie to dla mnie sprawa życia i śmierci.

admin1
    Keymaster

Sprawa teoretycznie jest prosta. W kredito24 można brac chwilówki dla 18 sto latków. Tylko moim zdaniem zastanów się kilka razy zanim zdecydujesz się na takie rozwiązanie. Szkoda zaczynać dorosłe życie od robienia sobie długów. Wierz mi, że te pożyczki są kosmicznie drogie i niejedna osoba nie była i nie jest w stanie ich spłacić.

julek miastko
    Guest

Zobacz coś takiego jak freezl bo to jest niby kolejna chwilówka przez internet a tak naprawde to jest wyszukiwarka która za Ciebie porozsyła wszędzie zapytania o pożyczkę i jeśli gdzieś zakceptują to przez nich dostaniesz kasę na swoje konto. Aktualnie jest w Polsce kilka chwilówek dla 18 sto latków i w dodatku takich, które nie sprawdzają zatrudnienia i nie wymagają żadnych zaświadczeń o zarobkach i nie dzwonią do pracodawcy.

ola wałcz
    Guest

Opinie o Szybkagotowka.pl – chwilówki online od 18 lat

Moja rada to po prostu nie pożyczaj pieniędzy tylko znajdx prace jesli juz się nie uczysz, ale jak już naprawde nie masz innego wyjścia i jesteś odpowiedzialny i świadomy, że nikt nie odpuści nigdy spłaty tej pozyczki to zobacz jeszcze tutaj w Szybkagotowka

monika zamość
    Guest

Czy w kredito24 jest pewna chwilówka od 18 lat bez przelewu grosza 24/7. Mogę powiedzieć, że tak właśnie jest bo wczoraj w nocy potrzebowałam kasy i spokojnie przez smartfona wzięłam sobie chwilówkę właśnie od nich. Nie dawno skończyłam 18 lat nie mam żadnych długów ani zaległości więc dosłownie po kilkunastu minutach miałam już gotówkę na moim koncie i poszłam do bankomatu po wypłatę. Mi potrzebne było tylko 500 zł i bez problemu dostałam na 14 dni 🙂 jak ktoś pyta i chce znać opinie gdzie na pewno dostanę chwilówkę dla 18 sto latka bez przelewania 1 grosz 24h na dobę codziennie to polecam kredito24

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.