Najlepsze lokaty bankowe w promocji dla nowych klientów

Oprocentowanie lokat dla nowych klientów. Nowi klienci banków mają to szczęście, iż zostaną nagrodzeni wyższą stawką oprocentowania depozytów. W jeszcze lepszej sytuacji są osoby, które zdecydują się na przeniesienie swoich oszczędności do innego banku. Można zatem wysunąć wniosek, że w  bankach bardziej mile widziane są „nowe środki” niż kwoty już pracujące na depozytach terminowych.

Specjalne stawki oprocentowania oszczędności dotyczą również klientów posiadających do tej pory w danym banku produkty rozliczeniowe takie jak rachunek osobisty lub karta kredytowa. Depozyty ujęte w bankach działających w Polsce objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym-do kwoty 100 EUR.

Zatem możemy aktywnie zarządzać swoimi oszczędnościami i przenosić bezpiecznie środki pieniężne do innych banków(po zakończeniu promocji). Dzięki takiemu zabiegowi nasze oszczędności mogą być ponownie potraktowane w bankach jako „nowe”.

Zobacz także artykuł promujący takie rozwiązania finansowe jak chwilówki – po prawej stronie masz banner

Oprocentowanie lokat dla nowych środków pieniężnych:

– Santander Consumer Bank: lokata na 15 miesięcy; 6,4 proc. brutto
– Getin Noble Bank: lokata na 5 miesięcy; 6,4 proc. brutto
– Bank BGŻ Optima: konto oszczędnościowe, 6,3 proc. brutto dla środków poniżej 40 tys. zł
– Bank PKO BP: lokata na 9 miesięcy; max 5,5 proc. brutto
– Millennium Bank: konto oszczędnościowe; 6,5 proc. brutto dla środków poniżej 25 tys. zł
– ING Bank Śląski: konto oszczędnościowe; 5,5 proc. brutto
– Idea Bank: lokata na jeden miesiąc; 7,5 proc. brutto
– NeoBank: lokata na dwa miesiące; 9 proc. brutto dla środków poniżej 10 tys. zł

3 Replies to “Najlepsze lokaty bankowe w promocji dla nowych klientów”

  1. Bardzo fajne zestawienie. Na pewno przyda się takim niezdecydowanym i niezorientowanym osobom jak ja. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia z czym to się je i jak to wszystko sensownie ogarnąć. Chcę gdzieś ulokować swoje oszczędności i nie chciałbym zrobić tego pochopnie i potem żałować. Dzięki i pozdrawiam! Olek z Pabianic

  2. Na rynku jest dużo ofert lokat bankowych. Każda inna i każda ma swoje plusy i minusy. Na co zwracać uwagę przy wyborze? Odsetki które są podane tłustym drukiem to chyba rzecz najmniej istotna? Może macie jakieś doświadczenia? Podzielcie się proszę. Ania z Gdyni

  3. Dostałem na święta parę złotych od mojej babci i żeby ich nie przepuścić na głupoty, najchętniej wsadziłbym na jakąś lokatę do banku. Jednak nie mam żadnego pomysłu, w którym banku, na jak długo i na jakich warunkach… jestem zupełnie zielony.
    Nie jest to żadna zawrotna kwota bo zaledwie 5000 zł, ale lepiej gdyby leżała na lokacie, niż w skarpecie, bo wtedy nic nie zarobi. Doradzicie coś?
    Wojtek – Pabianice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*