Najtańsza pożyczka dla firmy październik 2012 – Idea Bank

Każda firma potrzebuje ciągłego przepływu środków pieniężnych. Przedsiębiorcy w „kryzysowych czasach” walczą o to, by nie dopuścić do braku płynności finansowej w firmie. Podmioty gospodarcze korzystają z różnych źródeł finansowania-także z obcych.

Przedsiębiorcy ubiegając się o kredyt gotówkowy w banku, zwracają szczególną uwagę na czas oczekiwania na gotówkę, wymagania dotyczące dokumentów oraz na obligatoryjne zabezpieczenie kredytowe. Najkorzystniejsze warunki kredytowania dla firm w październiku bieżącego roku oferuje Idea Bank. Co więcej Idea Bank prezentuje bardzo prosty mechanizm oprocentowania obcego kapitału.

Oprocentowanie atrakcyjnego kredytu w Idea Banku składa się ze stawki WIBOR 3M oraz marży w wysokości 2,5 proc. Dodatkowe pieniądze zdobyte w Idea Banku można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Najtańsze pożyczki firmowe w październiku 2012:

– Idea Bank: oprocentowanie 2,5 proc. marża+WIBOR 3M, brak prowizji
– PKO BP: oprocentowanie 7,68 proc., prowizja 1,5 proc.
– ING Bank Śląski: oprocentowanie 8,26 proc., prowizja 2 proc.
– Credit Agricole: oprocentowanie 2,5 proc. marża+WIBOR 3M, prowizja 2 proc.

3 Replies to “Najtańsza pożyczka dla firmy październik 2012 – Idea Bank”

 1. Idea Bank wciąż w czołówce… Widać, że mocno wkroczyli na polski rynek i starają się dbać przedsiębiorców i trzymać się na wysokiej pozycji. Ale to dobrze, bo dzięki temu konkurencja może zacząć działać na korzyść klientów 🙂

 2. Słyszałem, że IdeaExpert perfekcyjnie dopasowuje ofertę kredytową do firmy, która się do nich zgłosi. Nie trzeba deklarować celu wydatkowania pieniędzy. IdeaExpert jest także elastyczny pod względem okresu kredytowania. Można tu zaciągnąć kredyt na okres od 3 do 36 miesięcy. Pieniądze z IdeaExpert można przeznaczyć na przykład na poprawę płynności finansowej w małej firmie:
  – można pożyczyć od 400 do 10 000 zł
  – minimalny wiek pożyczkobiorcy wynosi 25 lat
  – błyskawiczna decyzja kredytowa
  – pomoc doradcy finansowego
  – kredyt na oświadczenie o dochodzie

  Zielarz/Wrocław

 3. Ostatnio słyszałem jakieś złe opinie na temat Idea Bank. Niby są w porządku, ale coś jest jednak nie tak, bo znajomy był bardzo zdenerwowany (cytował nie będę). Nie znam szczegółów ale chodziło o kredyt, który niby bardzo korzystny i przystępny, a w rezultacie okazał się bardzo drogi. Niestety większość rzeczy jest ładna tylko w reklamie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*